P1090409.JPG
David Brambor Brůna
bruna.david@seznam.cz

.

Zde klikněte a můžete psát své vzkazy

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1061"
Ahoj, Matěji!

Píšu pomalu, protože vím, že neumíš rychle číst. Už nebydlíme tam, kde jsme bydleli. Strejda četl, že nejvíc dopravních nehod se stane v 20 kilometrovém okruhu od bydliště, proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat číslo domu, protože předešlí obyvatelé ho odmontovali a vzali s sebou, aby si nemuseli měnit adresu. V novém domě je všechno velmi pěkné. I pračku máme, i když nějak nefunguje. Vložil jsem do ní šaty, zatáhl jsem za provázek a od té doby jsem ty šaty neviděl. Ale není to tu špatné.

Minulý týden pršelo jen dvakrát. Jednou tři dny a jednou čtyři dny. Poslal jsem kabát, který jsi chtěl, ale podle tety by byl balík kvůli knoflíkům příliš těžký, tak jsem je uřezal. Najdeš je v levé kapse. Tvoje sestra dnes ráno porodila, ale ještě nevíme co. Takže ti zatím nemůžu říct, jestli jsi strejda nebo teta.

Tvůj bratr si včera zabouchl klíče v autě, dost jsme se báli, protože trvalo víc než dvě hodiny než mě s tetou z toho auta vysvobodili.

Soused minulý týden padl do sudu s domácí hruškovicí. Zkoušeli ho vytáhnout, ale hrdinsky je přemohl a utopil se. Tři dni hořel v krematoriu.

Ale jináč se nic zvláštního neděje, všechno je ve starých kolejích.

Tvuj strejda :) PS S úsměvem jde všechno líp, pozdrav všem ze Štítů!!
JIRKA FOJTÍK +ONDRA VĚCHET-Zdravíme do tábora,kluci užívejte,máte ještě týden před sebou.Pusu mamka a tatka+pac JACK NAPIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemáme ještě žádné zprávy od vás.
Nazdar Dáňo, posílám pozdrav z Tatenic...
Doufám že si ti tam líbí?! a nezlobíš tam :) Tak si to tam užij.
Tomáš
Zdravím všechny táborníky, elfy a gandalfíky, moc moc bych se chtěl za Vámi podívat, ale jsem mimo CR . Tak si krásně užijte zbytek tábora MOOOC všechny pozdravuju :-) Luboš
Verunko, už se na tebe moc těšíme, chybíš nám. Koukáme že si užíváš hodně dobrodružství a budeš mít plno zážitků. Už se těšíme až nám budeš o všem vyprávět. Posíláme pusinku. Mamka, taťka a Jiříček
Ahojky naše milá trojčátka, napište nám dopis. Doufáme, že se budete pořádně červenat, když si tohle přečtete.
Ahoj táborníci, vrátila jsem se z dovči a otevírám Váš web, že kouknu jak se máte a co děláte a pozdravím Vás a je zde vzkaz od Pájenky :)! Tak to je opravdu náhoda, nebo telepatie?
Děcka, přeji Vám krásný druhý týden pobytu na Větrníku, sluníčkové počasí, legraci, zábavu a vše co k táborovému životu patří :)!
Vzpomínám na Vás a na tábory, které jsme s Vámi prožila :)!
A na konec jeden speciální pozdrav pro zdravotníka a kuchyň :))))
Mějte se prima :)!
Lárka
Ahoj kamarádi, moc vás všechny zdravím z Olomouce. Přeji vám krásné počasí, spoustu zážitků, nových přátelství a velice děkuji za ty dva roky strávené s vámi. Stýská se mi P.P.
Ahoj Matouši, doufám, že jsi už fit a že si zase budeš užívat velká dobrodružství . Přeji hezké prožití zbytku táborových dnů a už se těším. Zdravím Tebe i Štěpána - babička
Ahoj :) Tady Kája G. chtěla bych vám napsat dopis doufám že to stihnu jenže ti socani prej nemaj čas zajet na poštu že to počká. A já se tu sotva vyznám okolo naší ulice :D Ale jinak doufám že se tam máte fajn. Stýská se mi po vás ale v Brně to není tak špatný jak jsem si myslela. Pozdravujte ostatní a užijte si to :* Mám vás ráda :)
11.08.2013 18:38:53
orlihnizdo

Líbí se Vám tyto stránky

Ano líbí se mi (55 | 90%)
Nelíbí se mi (5 | 8%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one